banner18

banner17

Ebru Gündeş, 13 milyonluk yeni yalıya taşınıyor!

Ebru Gündeş, 13 milyonluk yeni yalıya taşınıyor!

TOPLU KONUT - Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, Kanlıca’daki ikiz yalısından taşınmaya karar verdi.180 derece Boğaz manzaralı yalıda 9 yaşındaki kızı Alara ile birlikte yaşayan Gündeş, Kanal D’de yayınlanan 2. sayfa’nın haberine göre; yıllar önce 25 milyon TL’ye alınan yalıyı tamamen boşaltıyor. Ebru Gündeş rotayı Kemerburgaz’a çevirdi. Gündeş’in orman içindeki yeni villasının değeri ise yaklaşık 13 milyon TL.

Beykoz Kanlıca’daki yalılarında, Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu’na aykırı tadilat yaptırdığı iddiasıyla iş adamı Reza Zarrab ve eşi Ebru Gündeş’e dava açılmıştı. Ebru Gündeş savunmasında, “Suça konu edilen Kanlıca Mahallesi’nde 4 ve 5 parseller üzerindeki 2 yalıyı eşim Reza Zarrab yaklaşık 6 yıl önce satın almıştı. Bu yalılardan 5 parsel üzerindeki benim adıma tapuda kayıtlıydı. Bu yalılar üzerinde gerçekleştirilen tadilatlar, eşim tarafından yaptırılmıştır. Benim bir ilgim bulunmamaktadır. Ben sonradan yalıyı eşime devrettim. Şu an benim üzerime değildir. Suçlamaları kabul etmiyorum. Beraatımı talep ederim” demişti.

Magazin programında yapılan haberde, Ebru Gündeş’in Reza Zarrab’ın yıllar önce Kemerburgaz’da 7 milyon liraya satın aldığı villasına da çıkabileceği söylendi. Ancak bu villanın uzun süredir kullanılmadığı biliniyor. Gündeş’in tadilat ve dekorasyon için 2 milyon liradan fazla harcanan villayı tercih etmemesi ise bu taşınmayla birlikte eşiyle olan tüm bağını koparmak istediği şeklinde yorumlandı.

www.toplukonutemlak.com

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2020, 20:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER