banner18

banner17

Balance Güneşli’de çifte indirim var, kaçırmayın!

Balance Güneşli’de çifte indirim var, kaçırmayın!

TOPLU KONUT - Balance Gayrimenkul’ün ilk projesi olan Balance Güneşli, mimari tasarımı ve teknolojik üstünlükleri ile öne çıkan, çalışmaya hazır ofislerini satış ve kiralamaya sunuyor. Yaşamın başladığı projede Şölen, Mars Lojistik, HSBC Bankası gibi şirketler şimdiden yerini aldı.

A Plus bir ofis projesi olan Balance Güneşli, ticaret ağının merkezinde, Basın Ekspres Caddesi üzerinde yer alıyor. E-5, TEM ve sahil yollarını birbirine bağlayan eşsiz bir konumda bulunan Balance Güneşli, 50 m2 ile 2500 m2 arasında değişen envantere sahip. Kurumların farklı ihtiyaçlarına göre plaza ofis, cadde ofis, loft ofis, stüdyo ofis ve ticari birimleri barındırıyor. Dikey ve yatay bloklarda konumlanan ofisler çalışma performansını maksimumda tutacak tüm detaylara sahip.

Balance Güneşli’de satın alımlarda yüzde 20 indirim devam ederken, devletin konutlar için süresini uzattığı yüzde 10 KDV indirimi de konut olarak kullanılmak üzere alınacak stüdyo ofislerde uygulanmaya devam ediyor. İşyeri ruhsatı verilebilen ofisler iyi bir yatırım aracı olarak da konumlanıyor. Satın alımların yanı sıra kiralamalarda da farklı seçenekler sunuluyor.

Balance Güneşli, kaliteli bir ofis ortamının yanı sıra Yaşam Sokağı ile çalışanlara huzurlu bir mola sunuyor. Yaşam sokağında, her tercihe uygun seçenekler sunan restoran ve kafeler ve market bulunuyor. Ayrıca projenin 13. katında yer alan spor ve Spa merkezi de molaların keyfini artırıyor.

,www.toplukonutemlak.com

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2018, 14:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER