banner18

banner17

Emlak Konut 54 arsayı açık artırma ile satışa çıkardı

Ankara, İstanbul, Kocaeli, Tekirdağ’da bulunan Emlak Konut‘a ait 54 adet muhtelif arsa açık artırma yöntemiyle satışa sunuldu. Başvurular 26 Nisan 2018'e kadar kabul edilecek.

Emlak Konut 54 arsayı açık artırma ile satışa çıkardı

TOPLU KONUT - Ankara, İstanbul, Kocaeli, Tekirdağ’da bulunan Emlak Konut‘a ait 54 adet muhtelif arsa açık artırma yöntemiyle satışa sunuldu. İsteklilerin başvuruları 26 Nisan 2018'e kadar kabul edilecek. Açık artırma ile ilgili şartlar şöyle:

Başvuru şartları aşağıdaki gibidir;

1. İsteklilerin, geçici teminat bedellerini, nakit ya da teminat mektubu şeklinde vermeleri gerekmektedir. 

2. İstekliler, Geçici Teminat Mektuplarını (teminat nakit ise dekontlarını) ve Madde:11’de belirtilen diğer evraklarını Emlak Konut Genel Merkezine (Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No:7/2 B (BatıAtaşehir) Ataşehir/İSTANBUL) teslim etmeleri gerekmektedir.

3. Evrakların eksiksiz teslim edilmesi ve istekli tarafından Açık Artırmaya Katılım ve Yüklenim Belgesinin imzalanması durumunda, Şirketimiz yetkilileri İstekliye İhale Bayrağını teslim edecektir. Buraya kadar izlenecek tüm adımların en geç 26/04/2018 tarihi saat 12:30’a kadar yerine getirilmesi gerekmektedir.

4. İstekliler, İhalenin yapılacağı 26/04/2018 tarihi saat 14:00’da (önce arsaların sonra ticari ünitelerin ihalesi yapılacaktır) Emlak Konut Genel Merkezinde (Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No:7/2 B (BatıAtaşehir) Ataşehir İSTANBUL), yanlarında ihale bayrakları, kimlikleri, şirket ise imza sirküleri ve şirket kaşeleri ile birlikte hazır bulunmaları gerekmektedir.

Arsa listesi için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2018, 23:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER