banner18

banner17

Dubai Emiri'nin Gebze'deki ultra lüks malikanesinde 24 ayar altın kullanılmış!

Dubai Emiri El Maktum'un Gebze'de yaptırdığı 3 bin 500 metrekarelik ultra lüks malikânesinin iç dekorasyonunda kullanılan el işçiliği mobilyalarda 24 ayar altın kullanıldığı ortaya çıktı.

Dubai Emiri'nin Gebze'deki ultra lüks malikanesinde 24 ayar altın kullanılmış!

TOPLU KONUT - Dubai Emiri Muhammed bin Raşid El Maktum Gebze Darıca'da ultra lüks bir malikâne yaptırdı. El Maktum'un 3 bin 500 metrekarelik malikânesinin iç dekorasyonunda 24 ayar altın kullanıldı.

DUBAİ EMİRİ, 3500 METREKARELİK ULTRA LÜKS MALİKANE YAPTIRDI

Dubai Emiri El Maktum, Darıca'da sessiz sedasız ultra lüks bir malikâne yaptırdı. 3 bin 500 metrekarelik malikânenin dışı kadar içi de göz dolduruyor. Malikânenin iç dekorasyonu için E&G Mobilya Dekorasyon ile anlaşmaya varıldığı öğrenildi.

MOBİLYALARDA 24 AYAR ALTIN KULLANILDI

Konu ile ilgili E&G Mobilya Dekorasyon'dan yapılan açıklamaya göre, iç dekorasyonda kullanılan mobilyaların tamamı el işçiliği ürünü. Söz konusu ürünlerde 24 ayar altın kullanıldı. 10 ay süren iç dekorasyon için 10 mimar geceli gündüzlü çalıştı.

MALİKANENİN İÇİ İÇİN 5 MİLYON TL HARCANDI

El Maktum'un, malikânesinin içi için yapılan harcamanın tutarı ise 5 milyon TL. Açıklamada, El Maktum'un talebi ile Osmanlı tarzı nakışlara ağırlık verildiği kaydedildi.

ÇALIŞTIKLARI İSİMLER ARASINDA SİYASETÇİLER, İŞ İNSANLARI VE FUTBOLCULAR DA VAR

Şirket olarak önceliklerinin fark yaratan projeleri hayata geçirmek olduğunu aktaran E&G Mobilya Dekorasyon, üretimlerini Kâğıthane'de bulunan 3 bin 500 metrekarelik kapalı alanda yaptıklarını kaydetti., Türkiye'nin yanı sıra yurtdışında da önemli projelere hazırlandıklarını, çalıştıkları isimler arasında, siyasetçilerin yanı sıra iş insanları ve futbolcuların da olduğunu belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER