banner18

banner17

İşte Bengü’nün yeni evi

Son zamanların en sevilen yıldızlarından biri olan Bengü, evinin kapılarını açtı. İşte Bengü’nün yeni evi!

İşte Bengü’nün yeni evi

TOPLU KONUT - Sevdiğimiz ünlülerin nerelerde yaşadığını her zaman merak ederiz. Ekran başında izlediğimiz ünlüler şarkıları veya oyunculukları ile bizi büyülerken, özel hayatları da bir o kadar ilgimizi çekiyor. Son zamanların en sevilen yıldızlarından biri olan Bengü, magazin dünyasına evinin kapılarını açtı. Biz de Bengü’nün yeni evini sizlere gösterebilmek için bir galeri hazırladık. İşte Bengü’nün yeni evi!

YEŞİL YEMEK ODASI HUZUR VERİYOR!

Bengü Beykoz-Acarkent’teki villasının kapısını Hello Fashion Homes dergisine açtı. Çekilen fotoğraflar arasında yeşil bir yemek odası dikkatleri çekiyor. Cam masa tercih ettiği yemek odasının sandalyelerinde ise son dönemin en popüler kumaşı olan kadifeyi seçmiş. Metal ayaklı kadife sandalyeler, yemek odasına modern bir hava katmış. Çiçekler ise bir odayı her zaman olduğundan çok daha canlı gösterir. Bengü de yemek odasına yerleştirdiği kitaplığa taze çiçekler eklemeyi unutmamış.

MASMAVİ HAVUZ GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Havuzlu ve bahçeli villanın dekorasyonu için İç Mimar Engin Özmen ile çalışmış. Havuz kenarında eğlenceli ve huzurlu anlar geçirmek için bu alana hoş bir oturma köşesi eklenmiş. Beyaz minderlerin lacivert yastıklar ile güzel bir kontrast oluşturduğu bu köşe, sıcak yaz günlerinin vazgeçilmezi olacak gibi görünüyor.

BENGÜ: 2İŞTE HAYALİMDEKİ EV' DİYOR

Bengü, “Villayı görür görmez ‘İşte hayalimdeki ev’ dedim. En çok vakit geçirdiğim yer sıcak, ferah, romantizm kokulu yatak odam” sözlerini dile getirdi. Banyoda altın sarısı ayaklara sahip, geniş bir küvet tercih eden ünlü sanatçı, anlaşılan yatak odasında daha romantik temalar kullanmış. Evinizde romantik bir hava yaratmak için gül kurusu rengini çekinmeden kullanabilirsiniz.

SANATI SEVİYORUM

“Duvarları değerli tablolarla doldurdum. Sanatı seviyorum. Selim de dekorasyon konusundaki tarzımı beğeniyor” dedi. Duvar dekorasyonunda en önemli şeylerden bir tanesi doğru tablo seçimi olabilir. Açık renkli duvarlar tercih ediyorsanız bu duvarları renklendirecek aksesuarlara mutlaka yer vermelisiniz. Aksi takdirde eviniz boş ve soğuk bir görünüm yaratabilir. Bu da geçireceğiniz zamanın kalitesini olumsuz yönde etkiler.

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2018, 15:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER