banner18

banner17

Emlak Konut Kule Residance boğu satışta

Emlak Konut Kule Residance boğu satışta

Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Turyap Holding İcra Kurulu Üyesi Bilge Özdemir, İstanbul’un yükselen değeri Başakşehir’in dışa açılan kapısı Kayaşehir’de Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ait Kayaşehir Emlak Konut Evleri’nın KULE RESIDENCE bloğunu satışa açtıklarının müjdesini verdi.

Satışa açılır açılmaz yoğun bir talep yaşanan  30 katlı KULE RESIDENCE’da 185 daireden 108’i sahiplerini bulurken yerleşim ve yaşam başlayan KULE’ de 77 dairenin satışı  Turyap Holding aracılığı ile devam ediyor.

413 bin TL’den başlayan fiyatlar

26 adet 2+1 ve 51 adet 3+1’lerden oluşan 77 dairenin fiyatları 2+1’lerde 413 bin – 3+1’lerde 489 bin TL’den başlıyor. Katlarda 5,6 veya 7 daire bulunan KULE’lerde 3+1 ler 2 cepheli, 2+1 ler tek cephelidir. Zemin katlarında dükkan ve işyerleri olan KULE RESİDANCE’ın 7. ve 16. katlarında büyük seyir terasları,5,6,11,14,20 ve 28. katlarında küçük seyir terasları mevcut.

Yeterli sayıda kapalı ve açık otoparkı bulunan KULE dairelere hizmet veren 3 adet asansör ve ayrıca yük asansörü mevcut. Jenaratör (%100) devrede olup; Normal iniş çıkış merdivenleri yanında, yanmaz kapılı Acil Çıkış yangın merdivenleri de devrededir.

KULE RESIDANCE; konumu itibarı ile;
-Kuzey yakası / Botanik Park’a en yakın bloktur.
-789.000 m2 alan üzerinde kurulan genel hastane, çocuk hastanesi, kadın doğum hastanesi, onkoloji hastanesi, nöroloji ve ortopedi hastanesi, kalp hastanesi, psikiyatri hastanesi, fizik tedavi hastanesi gibi 8 farklı hastaneden oluşan toplam 2.680 yataklı dev Sağlık Kenti’nin yanı başındadır.
Kent meydanı yolu üzerindedir.
-3. Köprü ve Havalimanı bağlantı yolundadır.
-Metro, İETT gibi toplu taşımaların yanı başındadır.

Turyap’tan yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Bilge Özdemir; 2+1’lerin Brüt 117 m2, 3+1’lerin 138 m2 olduğu KULE’de ortalama 3,500-TL’sı metre kare satış değerinin bölge projeleri yerleşim alanları ile karşılaştırıldığında önemli bir yatırım ve yaşam fırsatı olarak nitelendirmektedir. Hemen Tapu devri ve Konut tesliminin sağlandığı KULE RESIDANCE’da 1 ay içinde %25 peşinat tamamlandıktan sonra 3 ay içinde kalan bakiye nakden/defaten veya konut kredisi ile ödenebilmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İSMET SEZER
İSMET SEZER - 3 yıl Önce

Buradan daire aldık almasına da bu pencereler nasıl silinecek çözümünü bulamadık. Bu pencere planını çizen adamın hiç aklına bunların temizliği nasıl yapılacak diye hiç düşünmedi mi
acaba. Bir gün gelsede bir tarif etse bize

SIRADAKİ HABER