banner18

banner17

Keleş Center Airport’ta 84 ay taksit dönemi başladı

Keleş Center Airport’ta 84 ay taksit dönemi başladı

40 yıla yakın tecrübesiyle çevreye duyarlı ve yaşam odaklı projelere imza atan Keleş İnşaat yeni projesi Keleş Center Airport’ta yeni bir kampanyaya imza attı. Ev sahibi olmak isteyenler için 0,59 vade farkı ile 84 ay taksit imkanı sunan Keleş İnşaat kredi faizlerini aşağı çekti.

40 yıla yakın tecrübesiyle çevreye duyarlı ve yaşam odaklı projelerle adından söz ettiren Keleş İnşaat kaçırılmayacak bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında ev sahibi olmak isteyen herkes 0,59 vade farkı ile 84 ay taksit imkanına kavuşuyor. İstanbul Atatürk Havalimanı ve E-5 otoyoluna sıfır, metro, metrobüs ve alternatif ulaşım seçeneklerinin merkezindeki konumuyla öne çıkan ve 150 bin metrekarelik inşaat alanına sahip projenin 36 ayda tamamlanması planlanıyor. 450 milyon TL yatırımla hayata geçirilen proje; 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerden oluşan 498 rezidans, 220 ofis, 52 mağazadan oluşuyor. Projede daire fiyatları 440.000-1.400.000 TL arasında değişiyor.

“Konut kredisinde 2008’den bu yana en yüksek faiz oranı”

Keleş Center Airport projesiyle ilgili konuşan Keleş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İlker Keleş; “Konut kredisi faiz oranları son bir yıldır yükseliş eğilimini sürdürüyor. Konut kredisi faiz oranı 2018 Mart sonu itibarıyla yüzde 1.23 ile Ağustos 2008’den bu yana en yüksek seviyesine çıkarken, yıllık konut kredisi faizi oranı yüzde 14.79 oldu. Bu şartları göz önünde bulundurarak ev sahibi olmak isteyenler için konut kredi vade farkını 84 aya varan taksit imkanı ile 0,59’a çektik” dedi.

Keleş, “Konumuyla öne çıkan Keleş Center Airport, ‘Altın Aks’ın tam kalbinde yükseliyor. ‘Altın Aks’ bildiğiniz üzere TEM-Basın Ekspres-Havalimanı hattı ile E-5-Ataköy-Sefaköy bandının kesiştiği, çok önemli bir lokasyondur. Bu anlamda projemiz yatırımcısına yüksek kar vaat ederken, konforlu bir rezidans ve ofis ayrıcalığı da sunuyor” diye konuştu.

Merkezi konum ve fütüristik tasarımı buluşturan proje

Keleş Center Airport, İstanbul Atatürk Havalimanı ve E-5 otoyoluna sıfır konumu ile 21 bin 288 metrekare arsa üzerinde 150 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde yükseliyor. Kozmopolit bir bakış açısıyla tasarlanan proje, fütüristik mimarisiyle bölgedeki diğer projelerden farklılaşıyor. Her metrekaresi özel olarak tasarlanan projede; rezidans, ofis ve mağazalar fonksiyonellik özelliğiyle de dikkat çekiyor. Projede 1700 metrekarelik sosyal tesis, fitness alanı, yürüyüş parkuru, hamam, sauna, 7/24 güvenlik ve şehrin karmaşasına girmeden ulaşabileceğiniz süpermarket, kafe, restorant ve banka şubeleri de yer alıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER