banner18

banner17

Şile İdealist Cadde’de 5 yıl vade sıfır faiz

Şile İdealist Cadde’de 5 yıl vade sıfır faiz

TOPLU KONUT - İdealist GYO’nun kısa süre önce ön talep dönemi başlattığı İdealist Cadde projesi devlet yatırımlarının çevrelendiği Şile’nin tek Emlak Konut GYO güvenceli projesi. Firma, lokasyon avantajına sahip bölgede konut alıcılarına Banka Kredisiz, Kefilsiz 60 Ay sıfır faiz ödeme planıyla karlı bir yatırım imkânı sunuyor.

Emlak Konut GYO güvencesinde İdealist GYO tarafından inşasına başlanan İdealist Cadde ile Şile’de bölgenin ihtiyaçlarına cevap verecek yeni bir iş ve yaşam merkezi oluşturuluyor.

İstanbul’un tabiat anlamında gözde ve sakin ilçelerinden Şile’de yer alan İdealist Cadde; Saklı Göl, Deniz Feneri, Kumbaba Plajı, Şile Kalesi gibi bölgenin doğal ve tarihi değerlerinin çevrelendiği bir bölgede yer alıyor.

İdealist GYO, yeşil ve mavinin buluştuğu Anadolu Yakası’nın gözde noktalarından Şile’ye İdealist Cadde projesiyle 45 konut ve 13 ticari ünite kazandırılacak.

İdealist GYO,  “İdealist Yatırım” modeli ile İstanbul’un ayrıcalıklı lokasyonu olarak öne çıkan Şile’de konut alıcılarına, yatırım değeri yüksek bir proje sunuyor.

Estetik mimarisi ve az katlı yapısı ile bölgeye uyumlu şekilde tasarlanan İdealist Cadde’de 1+1’den 5+1’e kadar normal ve dubleks konut tipleri yer alıyor. Projede yer alacak konutların büyüklükleri ise 64 metrekare ile 323 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Şile bölgesi, yapılan otoyollar ile Sabiha Gökçen ve yeni havalimanına direkt ulaşım sağlamasıyla dikkat çekiyor. Ayrıca bölgeye üniversite, hastane, marina gibi birçok yatırımın yapılıyor olması Şile’yi daha cazip hale getiriyor.

Bölgede 3 özel üniversitenin yakınında bulunan İdealist Cadde, İstanbul – Şile Otoyolu ile Şile İskelesi’ne yaklaşık 1,5 km mesafede yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2018, 12:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER