banner18

banner17

TOKİ KuzeyKent’te 50 villayı satışa çıkıyor

TOKİ KuzeyKent’te 50 villayı satışa çıkıyor

Ankara’nın kuzeyinde bir milyon 655 bin metrekare alan üzerine inşa edilen, KuzeyKent adlı projede yer alan 50 villa, 18 Ekim Perşembe günü saat 14.00’te, TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde açık artırma yöntemiyle sahiplerini bulacak.

Açık arttırma yöntemi ile satışa sunulan 50 villa yüzde 40 peşin 48 ay veya yarısı peşin 60 ay vade seçenekleri ile satılacak. Peşin ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanacak.

Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri ise Türkiye Halk Bankası AŞ tarafından yürütülecek. Bu kapsamda başvuru ve teminatlar, Türkiye Halk Bankası AŞ’nin tüm şubeleri aracılığı ile kabul edilecek.

Açık artırma gününde başvuru da kabul edilebilecek.

Satışa ilişkin detaylı bilgiye “www.toki.gov.tr” ve “www.emlakyonetim.com.tr” adreslerinden ve “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek.

TOKİ’nin Ankara KuzeyKent projesinde yürüyüş yolları, mini futbol sahası, basketbol oyun alanı, basketbol antrenman sahası, voleybol sahası, spor aletleri, masa tenisi, kaykay pisti, spor salonu, açık ve kapalı yüzme havuzları bulunuyor.

Kuzey Yıldızı rekreasyon alanında ise 21 restoran, 10 lokanta, 10 kafe, 817 araç kapasiteli açık otopark, yaşlı merkezi, 5 bin kişilik amfi, nikah ve düğün salonu da yer alıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER