banner18

banner17

Folkart Vega 5 Ekim’de görücüye çıkıyor

Folkart Vega 5 Ekim’de görücüye çıkıyor

TOPLU KOINUT - Folkart’ın 5 Ekim’de lansmana çıkan yeni projesi Folkart Vega, 843 konut ile 57 ticari alandan oluşuyor ve 850 milyon TL’lik yatırım değerine sahip. Proje, Tago Mimarlık’ın kurucu ortaklarından, ünlü mimar Gökhan Aktan Altuğ tarafından hazırlandı.

Proje, İzmir Flalkapınar’da yer alan, eski demiryolu ve Mürsel Paşa Bulvarı akslarının kesişimindeki sanayi yapılarının kente yeniden kazandırılmasını amaçlayan dönüşüm sürecinin önemli bir parçası olarak tasarlandı. Kule yerleşimlerinde manzara yönelimi kadar, gölge analizleri, İzmir’in rüzgar ve iklim özellikleri dikkate alındı.

Folkart Vega, panoramik körfez manzarası, palmiye ağaçlarıyla süslü peyzaj alanları ile 1+1, 2+1, 3+1, 3+1 dubleks, 4+1, 4+1 dubleks, 5+1 dubleks konutlardan oluşuyor.

Adını Lir takım yıldızındaki en parlak yıldızdan alan Folkart Vega, İzmir’in merkezinde, Alsancak ile Halkapınar arasında, İzmir Körfezi’nin tam karşısında konumlanıyor ve “Yıldızlar kadar parlak,
İzmir kadar eşsiz…” sloganıyla satışa sunuluyor.

Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, Folkart Vega’nın bugüne dek hayata geçirdikleri en özel projelerden biri olduğunu, projenin uygun fiyatları, kolay ödeme imkanları ile öne çıktığını söylüyor.

Mesut Sancak, yeni yatırımlarını kararlılıkla sürdüreceklerini vurgularken, Folkart Vega’nın müşterilerin beklentilerine göre tasarlanan, yaşam kalitesini ileriye taşıyacak yeni bir dünyanın simgesi olduğunu da vurguluyor.

Kentin kalbinde, yenilikçi bir mimari anlayışla tasarlanan proje, tüm noktalarından denizi kucaklayacak şekilde konumlandırıldı. İzmir’in ana akslarına çok yakın, Alsancak’ın yanı başında yer alan proje, aynı zamanda İzmir’in en büyük hastanesi olma özelliğini taşıyacak, yatırımına yeni başlanan Medicana International Hospital’in de komşusu konumunda. Proje, zengin sosyal olanaklarıyla öne çıkıyor.
Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak şunları söylüyor: “İzmir Türkiye’nin en çok değerlenen, en hızlı gelişen şehirlerinin başında geliyor. Folkart Vega da bugüne dek hayata geçirdiğimiz en özel projelerden biri, müşterilerin beklentilerine göre tasarlanan, yaşam kalitesini ileriye taşıyacak yeni bir dünyanın simgesi oldu. Yıllardır yaptığımız yatırımlar güzel İzmir ile bütünleşirken, yeni projemiz İzmir’e yeni bir güzellik katarak kente yeni bir yıldız yaratacak. Yatırım kararlılığını sürdüren Folkart’ın bu yeni projesi tüm yatırımcılar için de yeni ve kaçırılmaz bir fırsat olacak.”

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2018, 17:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER