banner18

banner17

TOKİ indirim kampanyası bugün bitiyor!

TOKİ tarafından borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik her yıl gerçekleştirilen indirim kampanyasının ikincisi bugün sona eriyor.

TOKİ indirim kampanyası bugün bitiyor!

TOPLU KONUT - Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen ev ve iş yeri alıcılarına yönelik her yıl yaptığı indirim kampanyasının ikincisi 21 Eylül 2018 tarihi itibariyle başladı.

TOKİ'nin gerçekleştirdiği ikinci indirim kampanyasından yüzde 24 indirim kampanyasından satışları 2017'nin Haziran ayı sonuna kadar gerçekleştirilmiş ve geri ödeme taksiti 2017 yılı Haziran ayı sonuna kadar başlamış olan konut ve iş yerleri sahipleri yararlanabiliyor.

TOKİ'nin ikinci yüzde 24 indirim sağlanan ikinci indirim kampanyasından bütün borç bakiyesini kapatamayacak vatandaşlar da yararlanma hakkına sahip oluyor. Borcun tamamını kapatamayacak vatandaşlar borç bakiyesinin yüzde 25’inden az olmamak şartıyla yaptıkları peşin ödemelerde yüzde 24 indirim kampanyasından faydalanabiliyor.

TOKİ'nin ikinci yüzde 24 indirim kampanyasından faydalanmak isteyen ev ve iş yeri alıcılarının bugün ilgili bankaya başvuru yapmaları gerekli.

İndirim kampanyasından yaklaşık olarak 192 bin konut ve işyeri alıcısının faydalanması bekleniyor. 

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2018, 11:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER