banner18

banner17

TOKİ'nin indirim kampanyası 10 gün sonra bitiyor!

TOKİ tarafından borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik her sene gerçekleştirilen indirim kampanyasının ikincisi 21 Eylül itibariyle başladı.

TOKİ'nin indirim kampanyası 10 gün sonra bitiyor!

TOPLU KONUT - Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik her sene yapılan indirim kampanyasının ikincisi 21 Eylül itibariyle başladı.

TOKİ'nin gerçekleştirdiği yüzde 24 indirim kampanyasından satışları 2017'nin Haziran ayı sonuna kadar yapılmış ve geri ödeme taksiti 2017 yılı Haziran ayı sonuna kadar başlamış olan konut ve iş yerleri sahipleri yararlanabiliyor.

Yüzde 24 indirim sağlanan ikinci indirim kampanyasından bütün borç bakiyesini kapatamayacak vatandaşlar da yararlanma hakkına sahip oluyor. Borcun tamamını kapatamayacak vatandaşlar borç bakiyesinin yüzde 25’inden az olmamak kaydıyla yaptıkları peşin ödemelerde yüzde 24 indirim kampanyasından yararlanabiliyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen konut ve iş yeri alıcılarının 19 Ekim 2018 tarihine kadar ilgili bankaya başvuru yapmaları gerekiyor.

TOKİ'nin 21 Eylül'de başlayan ikinci indirim kampanyasından yaklaşık olarak 192 bin konut ve işyeri alıcısının faydalanması bekleniyor. 

www.toplukonutemlak.com

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 16:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER