banner18

banner17

4 yeni konut projesi geliyor!

Ege Yapı, Lens Yapı Grup, Bahadır İnşaat ve İkiel Grup, 4 yeni projeyi vitrine çıkartıyor.

4 yeni konut projesi geliyor!

Ege Yapı Çekmeköy’de

Ege Yapı, Anadolu Yakası’nın gözde yaşam bölgesi Çekmeköy’deki ÇamlıYaka Konakları projesi için ön talep toplamaya başladı. Yaklaşık 19 bin metrekare inşaat alanı üzerine inşa edilecek az katlı yapılar iki yıl sonra teslim edilecek. Müstakil bahçeli ve teraslı evlerden oluşacak ÇamlıYaka Konakları’nda arazinin yüzde 75’ini yeşil alan olarak ayırdıklarını belirten Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı yakın zamanda satışa başlayacaklarını söyledi.

Lens’ten 1106 konut

Lens Yapı Grup,  34 dönümlük arsada, 250 bin metrekarelik bir inşaat alanı üzerinde yükselecek Ataşehir Modern projesi için mayıs ayında ön talep toplayacak. Bin 106 daire ve 44 adet ticari alandan oluşan projede fiyatlar 562 bin liradan başlıyor. 2021’de teslim edilecek projede, büyüklükleri 78 ile 440 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde konutlar yer alıyor.

Lansmana özel indirim

Bahadır İnşaat, İstanbul Pendik’te yapımına başladığı yeni projesi Bahadır 148 projesinde satışlara başladı. Dört dönüm arsa üzerinde yükselecek iki blokta 148 konuttan oluşan projede fiyatlar 365 bin liradan başlıyor. Projede 90 metrekare 2+1 ve 115 metrekare  3+1 daire seçenekleri bulunuyor. Peşin alımlarda yüzde 15 indirim yapılan projede, peşinat, ara ödeme, 24 ay düşük taksitli ödeme planı sunuluyor. Tapuları hemen teslim edilen dairelerin 24 ay içinde tamamlanması hedefleniyor.

Sancaktepe’ye 260 milyon

Yapı malzemeleri sektöründeki faaliyet gösteren İkiel Grup, gayrimenkul sektöründe büyüme kararı aldı. İlk büyük çaplı projesini İstanbul Sancaktepe’de inşa edecek olan firma 24 ayda inşaatı tamamlamayı planlanıyor. 260 milyon liralık yatırım değerine sahip projede 34 dönüm arazi üzerinde 450 konut ve ticari alanları yer alacak. İkiel Grup Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Ekşi, Sancaktepe projesinin ardından Üsküdar Salacak’ta yeni bir projeye başlayacaklarını bildirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER