banner18

banner17

Bu projeden ev alanın çocuğuna özel okul bedava!

Bayramda satış ofislerinin kapılarını ziyaretçilerine açık tutan inşaat firmalarından kimi özel okula gönderiyor, kimi teknolojik ürün hediye ediyor, kimi is kira garantisi sunuyor.

Bu projeden ev alanın çocuğuna özel okul bedava!

TOPLU KONUT - Müteahhitlerin 15 Mayıs tarihinde başlattığı yüzde 20 indirim kampanyası, satışları hareketlendirdi. 100’den fazla firmanın katıldığı kampanyada 1 ayda 8 milyar TL’lik satış hacmine ulaşıldı. Toplu indirim kampanyasının yanı sıra inşaatçılar bireysel olarak da dikkat çekici kampanyalar yapıyor. Bayramda satış ofislerinin kapılarını ziyaretçilerine açık tutan firmalardan kimi özel okula gönderiyor, kimi teknolojik ürün hediye ediyor, kimi ise kira garantisi sunuyor.

KİRA GARANTİLİ PROJELER!

DAP Yapı, yüzde 20 indirim ve yüzde 5 peşinat kampanyasıyla birlikte İstMarina, Teras Kule, Adam Kule ve Taksim Petek Residence’ta hemen tapu ve 1 yıl kira garantisi imkanı sunuyor. Şirket, 40 ay senetle de konut sahibi yapıyor.

Web: http://www.dapizmir.com

ÖZEL OKULA GÖNDERİYOR!

Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerinden daire alanlara Medicana Eğitim Grubu - MBA Okulları’ndan 30 bin lira değerinde bir yıllık eğitim hediye ediliyor. Firma yüzde 20 indirim ve 0 peşinat imkanı sunuyor.

Web: http://www.babacanpremium.com/

5 BİN TL’LİK ÇEK VERİYOR


Şua İnşaat yüzde 20 indirime ek 60 ay sıfır faiz imkânının yanı sıra 5 bin lira değerinde elektronik eşya hediye çeki veriyor. Kişiye özel ödeme planı da uygulanan proje Fikirtepe’de yer alıyor. Teslimlerin Temmuz ayında başlaması planlanıyor.

Web: http://eliteconcept.com.tr/tr/frontpage


İZMİR’DE PEŞİNAT KALKTI

Mahall Bomonti  İzmir  projesinde peşinatsız yüzde 15 indirim sunuluyor. Nakitte yüzde 20 indirim de uygulanıyor. Mahall Ankara’da nakit ödemede yüzde 20 indirim imkanı sunuluyor. Projede yüzde 5 peşinatta ödemeler 1 sene sonra başlıyor.

Web: http://mahallbomontiizmir.com/ 

EURO 4.75’E SABİTLENDİ

Sianji Group’un Bodrum Gümüşlük’te inşa ettiği Sianji Residence projesinde yüzde 8 Euro bazlı kira garantisi veriliyor. Sianji Residence’ta, yüzde 20’ye varan indirim kampanyasına ek Euro da 4.75’e sabitlendi.

Web: http://www.sianjiresidences.com/

EVE 10 BİN TL’LİK DESTEK

Okkalar İnşaat, temmuz sonuna kadar Arma Menta projesinden daire satın alanlara IKEA Kartal’da10 bin lira değerinde alışveriş çeki hediye ediyor. Kartal’da yükselen projenin 2018 Aralık'de teslim edilmesi öngörülüyor.

 Web: http://armamenta.com.tr/


EK YÜZDE 4 İNDİRİM


Lens İstanbul projesi, Aydınoğlu Grup, Renium Yapı, Egal İnşaat, Mah İnşaat’ın ortaklığıyla kurulan Lens Yapı tarafından inşa ediliyor. 16 ve 17 Haziran’da geçerli olacak kampanyada tüm ödeme koşullarına ek olarak yüzde 4 indirim uygulanıyor.

Web: http://www.lensistanbul.com/anasayfa.html


50 KONUTA ÖZEL ÖN TALEP

TURYAP, Körfezkent Emlak Konutları’nda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ait konutlarda 1.000 TL’den ön talep topluyor. Turyap, yaşama hazır 50 daire için 13 -30 Haziran tarihleri arasında ön talep toplayacak.

http://www.emlakkonut.com.tr/tr-TR/korfezkent-3

VADE FARKINI 0.45’E ÇEKTİ

Kiler GYO, 120 ayda vade farkını aylık 0.98’ten 0.45’e çekti. Yüzde 20 indirimin de sağlandığı Referans Bahçeşehir, Referans Güneşli, Referans Kartal Kordonboyu ve Referans Kartal Towers projelerinden yüzde 5 peşinatla ev sahibi olmak mümkün.

http://www.kilergyo.com/
 

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2018, 10:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER