banner18

banner17

Fortis Sinanlı'da yüzde 0,99 faizli banka kredisi imkanı!

Kadıköy'ün kalbinde yer alan "Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy" projesi ile Fikirtepe’de yeni bir yaşam vaad ediyor. 

Fortis Sinanlı'da yüzde 0,99 faizli banka kredisi imkanı!

TOPLU KONUT - Fortis Sinanlı’nın sunduğu konforlu yaşam alanında yer alabilmek için İş Bankası ile yapılan özel anlaşmayla tüketicilere daha cazip faiz oranı sunuluyor.  Haziran ayı sonuna kadar geçerli olacak satış kampanyası kapsamında konut ve home ofislerde yüzde 0,99 faizle kredi kullanmak ve tercihe göre 72 ay faizsiz şirket vadeli ödeme planları yapılabiliyor.

Fortis Sinanlı Genel Müdürü Tuğba Adıbelli Yetişen Fikirtepe’de yer alan projelerinin Avrupa’nın en iyi karma yaşam projesi seçildiğine dikkat çekerek, nitelikli Konut, ofis, cadde mağaza konseptli projeler oluşturmaya devam edeceklerini ve lokasyon olarak tercihlerini her zaman şehrin merkezinden yana yaptıklarını açıkladı. 

‘’İstanbul gibi bir metropolde artık lüks yaşam iş, eğitim, sağlık merkezlerine ve sosyal hayatınızdaki tüm önemli noktalara sizi trafik derdinden kurtaracak kadar yakın ve ulaşılabilir bir mesafede olmaktır.’’ dedi. 

Kadıköy’de ki satışların sebebi biziz”

İstanbul’un en büyük kentsel dönüşüm projesi olan ve pilot bölge ilan edilen Fikirtepe de yer alan Fortis Sinanlı  projesinin ortağı Fortis İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bilal İdikurt, İstanbul’un Kadıköy bölgesinde konut talebinin büyük oranda kendi projelerine yöneldiğini belirterek, “Bağdat Caddesi’nde müşterilerin ihtiyaçlarını tam karşılayacak nitelikli konutların az sayıda olması sebebi ile  bölgede talep görmeyen stok fazlası oluştu’’dedi.
 
Kadıköy’e çok yakın mesafede, adeta ayaklarının dibinde olduğumuz için bizi tercih ediyorlar”diyen İdikurt ‘’Teslime yaklaştık, Projemizin kaba inşaatı bitti,  ince işleri başladı ve 2019 da teslimlere başlayacağız’’ dedi.

Burası Kadıköy’ün Manhattan’ı olacak

Bölgeye inançlarının tam olduğunu belirten Sinanlı Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Sinanlı, ‘’teslimde müşterilerine 1 e 1 kazandıracaklarını, İstanbul’un tam merkezinde olmaları sebebiyle bölgede teslim edilen proje sayısının artmasıyla birlikte fiyatların tavan yapacağına hiç şüphemiz yoktur’’ dedi.

Bulunduğumuz konum itibariyle İstanbul’da hayatın nabzının attığı iş ve yaşam merkezlerine, hastanelere, okul ve üniversitelere, köprülere, Bağdat caddesine, prestijli AVM lere, Avrasya tüneline ve metroya 5 dakikada ulaşmanızı vaat ediyoruz. Metrobüs durağı projemizden 20 adım ve her iki havaalanına da sadece 20 dakikalık mesafedeyiz” diyor.

Ayrıca projemize Çevreyolundan Fikirtepe bağlantısı yapılmakta olup 2018 yazında hizmete başlayacak bu bağlantı yolu sayesinde civar sokak ve caddeleri hiç dolaşmadan ve vakit kaybetmeden direk projemize ulaşım sağlanabilecek.

Fortis Sinanlı Kadıköy’de konut ve ticari metrekare ve fiyat aralıkları şöyle:
1+1 konutlar ( 59 -95 m2) 600 bin TL’den başlayan fiyatlar
2+1 konutlar ( 98 – 200 m2) 900 bin TL ’den başlayan fiyatlar
3+1 konutlar (131 - 240m2 ) 1.2 milyon TL ’den başlayan fiyatlar
Ofis (106 m2 ve üzeri )  1.3 milyon TL ’den başlayan fiyatlar 
Mağaza  ( 74 m2-  430 m2) 2.8 milyon TL’den başlayan fiyatlar

Yüzde 5 peşinat kalanı bir yıl sonra öde kampanyası

Toplam 1049 konut, 75 mağazadan oluşan ödüllü karma yaşam projesi 2019 yılında teslim edilecek. Fortis Sinanlı kampanyasının en cazip yönü ise peşinat ödemesinde de sağlanan kolaylıklar olarak belirtiliyor.

Yüzde 5 peşinatla projede yer alan konut ve home-ofislere dahil olabiliyor ve kalan yüzde 15'lik peşinat tutarını bir yıl içinde faizsiz esnek ödemeler yapılabiliyor. Yüzde 80’lik kısımına ise 0,99 faiz orani ile banka kredisi ile ödenebiliyor. 

72 ay sıfır ‘’0’’ faizle ev sahibi olma fırsatı

Ayrıca projede yer alan konut ve home ofislerde yüzde 5 peşin ödeme ve kalan tutar için 72 ay sıfır faizle ödeme seçeneği mevcut. 

www.fortissinanli.com
 

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2018, 10:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER