banner18

banner17

Kurtköy Modern Projesi geliyor!

Kurtköy Modern Projesi, Lens Grup bünyesindeki Özasr Yapı imzası ile hayata geçiriliyor. Projede teslimlerin 32 ay sonra yapılması planlanıyor..

Kurtköy Modern Projesi geliyor!

Lens Grup bünyesindeki Özasr Yapı tarafından İstanbul'un Pendik İlçesi'ne bağlı Kurtköy Mahallesi'nde yeni proje hayata geçirmeye hazırlanıyor. Kurtköy Modern Projesi, toplam 31 bin 900 metrekarelik tapulu alanda üzerinde yükselecek.

Toplam 199 odalı otel, 750 adet ofis, 85 adet iş yeri olarak planlanan Kurtköy Modern Projesi, Özasr Yapı'nın kendi arsası üzerinde inşa edilecek.

Henüz herhangi bir inşai faaliyete başlayan proje kapsamında ilerleyen zamanlarda imar planlarında tadilat olması durumunda belirtilen ofis tipleri konuta çevrilecek.

Kurtköy Modern Projesi'nde ilk etapta ofis olarak planlanan ancak konuta çevrilecek olan bağımsız bölümler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde olacak.

Toplam inşaat alanı 231 bin 344 metrekare olarak belirlenen Kurtköy Modern Projesi'nin bina oturum alanı 14 bin metrekare, peyzaj alanı ise 18 bin metrekare olarak belirlendi.

Projedeki açık ve kapalı toplam otopark alanı ise 120 bin metrekare olacak şekilde dizayn edildi.

274 milyon 511 bin 459 TL yatırım bedeline sahip projenin inşaat aşamasının yaklaşık 32 ay sürmesi planlanıyor.

Proje alanı;

Vaziyet planı;

Harita;

Özasr Yapı 

Özasr Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 1 milyon TL sermaye ile, 12 Şubat 2015 tarihinde Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane  inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak üzere Savcı Kaya Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda kuruldu. Şirket haberi için tıklayın.
 

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2018, 11:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER