banner18

banner17

7 Renk Selçuklu haftaya satışta! Yeni proje!

Seha Yapı yeni projesi 7 Renk Selçuklu'yu Konya Selçuklu'da hayata geçiriyor. 7 Renk Selçuklu projesi ilk kez Konya Gayrimenkul Fuarı’nda görücüye çıkıyor.

7 Renk Selçuklu haftaya satışta! Yeni proje!

Firma: Seha Yapı

Proje: 7 Renk Selçuklu

Konya'ya bağlı Selçuklu Yazır Mahallesi'nde inşa edilecek 7 Renk Selçuklu projesi, bu yıl 2.’si düzenlenen Konya Gayrimenkul Fuarı tanıtılacak.

7 Renk Selçuklu projesinde fuar boyunca ön talep toplanacak.  Nisan sonunda satışa çıkacak projeden ön talepte bulunan vatandaşlar lansman öncesi avantajlı fiyatlardan ve öncelikli daire seçme ayrıcalığından yararlanacak. 


Seha Yapı Genel Müdürü İskender Uslu şunları söyledi; “Konya’nın Türkiye gayrimenkul pazarında önemli bir yeri var. Şehrimiz makine sanayi ve tarım endüstrisinde olduğu kadar konut üretiminde de Türkiye ekonomisine önemli katkılarda bulunuyor. Bu gücünü yitirmemek için atılması gereken adımlardan biri olan “Gayrimenkul Fuarı” bu yıl 2. defa kapılarını ziyaretçilerine açıyor. Geçtiğimiz yıl markamız için oldukça verimli geçen fuarda bu yıl yeni projemiz ‘7 Renk Selçuklu’yu da görücüye çıkarıyoruz, fuar boyunca ön talep toplayacağımız projemizi Nisan sonunda satışa çıkacağız. Ön talep döneminde form doldurup bizlere ulaşan müşterilerimiz hem lansman öncesi avantajlı fiyatlardan hem de öncelikli daire seçme ayrıcalığından faydalanacak. Fuarda, Konya’nın en büyük su temalı projesi Zermaram ve Başakşehir’in en büyük projesi 3. İstanbul ile birlikte Seha Kanyonpark Evleri’ni de müşterilerimize sunuyoruz” dedi.

Seha Yapı’nın son projesi 7 Renk Selçuklu projesi lokasyon olarak oldukça iddialı bir alana kurulacak. Tramvay hattına sadece 10 dakika yürüme mesafesinde yükselecek proje eğitim ve sağlık merkezleri ile yan yana olacak. 

Bir hafta sonra satışların başlayacağı 7 Renk Selçuklu'da anahtar teslimleri 30 ay sonra gerçekleştirilecek. Projenin sosyal alanları arasında spor için pilates ve fitness alanı, sauna ve havuz yer alacak. 

3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde daire tiplerine yer verilen projede daire büyüklükleri geniş ailelere yönelik olarak 124 metrekareden başlıyor. Projede 303 konut ve 15 ticari alan bulunuyor.


7 Renk Selçuklu fiyat listesi:

3+1'ler 385 bin TL'den
4+1'ler 435 bin TL'den
5+1'ler 665 bin TL'den başlıyor. 

 

 


Tel: 444 73 42
Web: http://www.yedirenkselcuklu.com/
www.sehayapi.com
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER