banner18

banner17

Eroğlu Skyland İstanbul’da bahar kampanyası!

Eroğlu Gayrimenkul tarafından inşa edilen Skyland İstanbul’da rezidanslar, faizsiz 84 ay 4 bin 400 TL taksitle, ofisler ise faizsiz 60 ay 8 bin 800 TL taksit seçeneği ile İstanbul’un merkezinde akılcı bir yatırım fırsatı sunuyor. 

Eroğlu Skyland İstanbul’da bahar kampanyası!


Skyland İstanbul projesinde bahar avantajlarla birlikte geliyor. Satışları hızla süren projenin yüzde 83’ü satılırken, kalan konut ve ofisleri kaçırmak istemeyenler için avantajlı kampanyalara bir yenisi daha ekleniyor. Ev ve ofis yaşantısına yeni bir bakış sunan Skyland İstanbul projesinde rezidanslar 84 ay 4 bin 400 TL taksit ile sunulurken, ofisler 60 ay 8 bin 800 TL taksit seçenekleri ile yatırımcıların karşısına çıkıyor. Bahar kampanyası kapsamında peşinatsız sunulan rezidans ve ofisler hemen teslim ediliyor. TEM otoyoluna direkt bağlantısının, Cendere caddesi üzerinden Ayazağa ve Maslak’a çıkış imkanının ve metro istasyonunun hemen yanında yer almasının yanı sıra havaalanı, köprüler ve ana arterlere ulaşım kolaylığıyla Skyland İstanbul, yaklaşık 15 bin kişiye benzersiz bir yaşam vadediyor.

Belgrad ormanı manzarasıyla pozitif bir yaşam!

Stüdyodan’dan 4 oda 1 salona kadar her ihtiyaca uygun farklı daire seçenekleri sunan Skyland İstanbul’da, ister Belgrad Ormanı’na bakmak, isterse büyüleyici İstanbul manzarasını izlemek isteyenlere göre tasarlanan Tower Residence, Sky Residence ve geniş balkonlarıyla yaşam alanlarını büyüten Teras Evler ince detaylarla döşenmiş daireleri, sosyal yaşam alanlarıyla stresten uzak bir hayat vadediyor. 4 oda 1 salonlar için dubleks seçeneği de bulunurken, 4 oda 1 salon dubleks dairelerin terasları ve Sky Residence’ın 10 bin metrekarelik özel peyzaj alanı, yeşili gündelik hayatın bir parçası haline getiriyor. Proje, Sky Rezidans sakinlerine, akıllı ev teknolojileri, restoran, fitness, wellness ve spa mekanlarının yanı sıra 3 bin 500 araçlık otoparkı ve proje alanına iki farklı giriş gibi detaylarıyla konforlu bir yaşam vadediyor.


Gün ışığından maksimum faydalanan, ferah ofis seçenekleri!

Skyland İstanbul’un Tower, Loft ve Flat ofislerinde, modern iş dünyasının günlük ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak bölümler ve ince detaylar bulunuyor. Tower Ofisler, 360 derece manzarasıyla şehrin dört mevsimini iş alanlarına getirirken, geniş ve istenildiği gibi tasarlanan yapısı, teknolojik altyapısı ve benzersiz sosyal olanaklarıyla, çalışma hayatını dakeyifli kılıyor. Tek katta 190 metrekareden 4600 metrekareye kadar genişlik sunan Loft Ofisler, 8 metre tavan yüksekliği ile ferah bir çalışma alanı da yaratıyor. 

Skyland İstanbul’un üç kulesini birleştiren meydana bakan Loft Ofisler, çalışanlarının gün ışığından da yararlanmasına imkan sağlıyor. Toplam 7 kattan meydana gelen Flat Ofisler ise tek katta 1.100 metrekare alan sunarken, eşsiz mimarisi, teknolojik üstünlükleri, lüks donatıları ve iş dünyasının merkezindeki lokasyonuyla Skyland İstanbul’un bir başka ofis seçeneğini meydana getiriyor. Yüksek tavanları ile ferah çalışma ortamı sağlayan mimarisine ek olarak orman manzarasına bakması Flat Ofisleri cazip kılan ve iş yerinize prestij katacak önemli özellikler arasında bulunuyor. 6 bağımsız bölümden meydana gelen Loft ve Flat ofislerin her bir bölümünde farklı giriş, lobi, güvenlik ve doğrudan Gastro Court alanına çıkan asansörler gibi detaylar da hayatı kolaylaştırıyor.

Tasarım dünyasının yeni evi HOM Design Center açılışa hazır!

Türkiye'nin önde gelen ev ve ofis dekorasyonu markalarını tek çatı altında toplayan HOM Design Center, Eylül ayında kapılarını açacak. Mobilyadan dekorasyon aksesuarlarına, perdeden zemin kaplamaya ev ve ofis tasarımına yönelik 100’ün üzerinde mağazasıyla yeni alışveriş merkezi HOM Design Center, tasarım ve estetiği bir arada sunuyor.

www.skylandistanbul.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER