banner18

banner17

Aphrodite Park Residence’da fiyatlar 170 bin liradan başlıyor

Aphrodite Park Residence’da fiyatlar 170 bin liradan başlıyor

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde “Aphrodite” projelerine bir yenisi daha ekleniyor. Aphrodite Park Residence; lokasyon avantajı, üst düzey yaşam konforu, yüksek katma değer ve benzersiz ödeme avantajını buluşturuyor.

Aphrodite Projeleri Türkiye Satış Pazarlama Koordinatörü İsmail Gökalp 170.000 TL bir daireyi 3.540 TL taksitle 24 ve 25 ay taksitle ödeme imkanına sahipler. 85.000 TL kalan tutarı ister peşin, ister banka kredisiyle ödeyebiliyorlar. Ayrıca bir önemli nokta daha, projemiz banka garantörlüğünde. Ödenen tutara banka teminat mektubu verebiliyoruz. Projemiz, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Lefke ile Güzelyurt arasında kalan sahildeki tek Türk tapulu arazide yükseliyor.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en kıymetli arazilerinden birinde gerçekleştirilen ve 4 etaptan oluşan Aphrodite projeleri doğal yaşamın tam ortasında modern bir kasaba ortamı yaratıyor. Aphrodite Beachfront, Aphrodite Park Residence, Aphrodite Deluxe Terraces ve Aphrodite Diamond isimleriyle yükselen Aphrodite projeleri, kredi kartıyla peşinatsız ödeme fırsatıyla yatırımcısına satın aldığı andan itibaren kazandırıyor.

İsmail Gökalp: “Aphrodite Park Residence’ta yatırım yapanlar kazanacak”

Aphrodite projeleri, sunduğu ödeme fırsatlarıyla bir ilke imza atıyor. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde, gayrimenkul ve inşaat sektörüne kredi kartıyla ödeme yapma fırsatını kazandıran projede, yatırımcı dairesini teslim aldığı andan itibaren kazanmaya başlıyor.

Projemizde 170.000 tl den başlayan dairelerimiz ödeme planı mantığı şu şekilde; seçtiği dairenin %50 lik kısmını eşit 24 ay taksite bölüyoruz 25. Ay geri kalan %50 lik kısma ister nakit ödeme ister 10 yıl konut kredisi çekerek cazip hale getirmiş oluyoruz dolayısıyla projemizin ödeme taksit sayısı 144 aya gelmiş oluyor .

Yıllık kiraya verdiklerinde kiracı aylık ödemelerden fazlasını yapacağı için yatırımcı her koşulda dairesini teslim aldığı andan itibaren kazanmaya başlıyor. Yatırımcı uzun süren yaz döneminde artan talepten ötürü kiracı bulmakta da zorluk yaşamıyor. Projemiz sunduğu tüm avantajlarla her koşulda yatırımcıyı mutlu edebiliyor. Diğer taraftan projemiz 2019 ve 2020 yıllarında etaplar halinde teslim edilecek. Proje tamamlanıp yaşam başladığında yaklaşık yüzde 40’lık prim öngörüyoruz.”

320 Milyon TL’lik yatırımla yükseliyor

2003 yılından bu yana Kıbrıs’ta imza attığı 22 proje ve 800 konut ile ülkenin öne çıkan gayrimenkul ve inşaat şirketi Evergreen Developments, 320 milyon TL’lik yatırımla dev bir projeye daha imza atıyor. 70 bin metrekare alan üzerinde kurulan, 4 etaptan oluşan bu dev kasabanın tüm etapları tamamlandığında, binden fazla daireye sahip olacak. İlk etabı olan 300 dairenin teslimleri başlar başlamaz yüzde yüz doluluk elde edilmesi, projenin yatırımcılar açısından cazip bir yatırım fırsatı olarak görüldüğünü gösteriyor. Şirketin, projelerin hemen yanı başında, 80 bin metrekarelik bir arazi üzerinde yükseliyor.

Tek Türk Tapulu Arazide Yükseliyor

Gayrimenkul ve inşaat sektöründe hızlı bir gelişimin yaşandığı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en bakir bölgelerinden olan Gaziveren’de yükselen Aphrodite projelerinin bulunduğu arazi, Lefke ile Güzelyurt arasında kalan sahildeki tek Türk tapulu arazi. Aynı zamanda ODTÜ ile Lefke Avrupa Üniversitesi arasındaki tek proje olması da dikkati çekiyor.

İsmail Gökalp: “Türk yatırımcıya ağırlık vereceğiz”

Projenin tüm sosyal donatılarıyla prestijli ve üst düzey yaşam standardı arayan yatırımcıları cezbettiğini kaydeden Aphrodite Projeleri Türkiye Satış Pazarlama Koordinatörü İsmail Gökalp, “Projelerimizin teslim edilen ilk etabı özellikle Türkiye, İngiltereve Kuzey Avrupa ülkeleri tarafından ciddi bir talep gördü. Yatırımcı profilinde yüzde 80 oranda Kuzey Avrupalılar öne çıktı. Kalan 3 etaptaki satışlarımızda daha çok Türk pazarına yoğunluk vereceğiz. Projemizin yer aldığı bölge, kiracı açığı bulunan ve talepte zirveyi gören bir bölge. Bu da satışlarda etkili oluyor” diye konuştu.

2019 ve 2020’de teslim

70 bin metrekarelik alanda yer alan APHRODİTE projelerinde A ve B blok 128 daire 2019 da, 104 daireden oluşan C blok ise 2020 yılında teslim edilecek. Aphrodite projelerinin 2’inci etabını oluşturan Aphrodite Park Residence, 3 blok halinde yükselen 232 daireden oluşuyor. Ercan Havalimanı’na 50 dakika uzaklıkta yer alan proje, Lefkoşa ve Trodos Kayak Merkezi’ne de 45 dakika mesafedeki konumuyla benzersiz bir lokasyon avantajı sunuyor. Denizin hemen yanı başında, modern mimariye sahip, ismiyle bütünleşik bir residence projesi olan Aphrodite Park Residence’ta dağ manzaralı spa tedavi merkezi, yoga stüdyoları, açık ve kapalı havuz, yürüyüş parkurları, fitnes alanı, sörf kulübü, Türk hamamları, bar, restoranlar, cafeler, market, açık ve kapalı çocuk oyun parkları bulunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER