banner18

banner17

FuzulEv’den “Okula Dönüş” kampanyası

FuzulEv’den “Okula Dönüş” kampanyası

TOPLU KONUT - FuzulEv, okulların açılış dönemine özel kampanya başlattı. İndirim ve taksit imkanlarının sunulduğu kampanya 20 Eylül’e kadar devam edecek.

Kurulduğu günden bu yana gayrimenkul sektöründe gerçekleştirdiği projelerle adından sıklıkla söz ettiren FuzulEv, cazip kampanyalarıyla ev sahibi yapmaya devam ediyor. Son olarak okulların açılış dönemine özel ‘Okula Dönüş’ kampanyası düzenleyen şirket, bu kapsamda ev hayalini gerçeğe dönüştürmek isteyenlere organizasyon ücretinde yüzde 20 indirim ve 12 aya varan taksit imkanı sağlıyor. Okulların açılış dönemiyle 17 Eylül’de başlayan kampanyadan yararlanmak isteyenler için ise son gün 20 Eylül.

55 noktada hizmet veriyor

Türkiye’nin her bölgesinde şubelerini artırma yolunda ilerleyen FuzulEv bugün, 55 farklı noktada müşterileriyle buluşarak sektördeki gücünü ortaya koyuyor. FuzulEv, sabit ve dar gelirliye yönelik geliştirilen kolay konut edindirme sistemi ile faiz ya da vade farkı ödemeden ihtiyaç duyulan büyüklükte ve istenilen yerde ev sahibi olma imkanı sağlıyor. Peşinatsız sisteme kayıt yaptıran kişiler sadece organizasyon ücretini ve ilk taksitini ödeyerek kampanyaya dahil olabiliyor. İsterlerse peşinatlı sisteme dahil olabilir, dilerlerse peşinat miktarını artırarak teslim süresini öne çekebilir veya ‘Çekilişli Konut Edindirme Sistemi’nde teslimattan sonra taksitlerini artırarak borcun erken bitmesi de sağlayabilirler.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2018, 04:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER