banner18

banner17

Artaş İnşaat bu yıl 2 bin 534 konut teslim etti

Artaş İnşaat bu yıl 2 bin 534 konut teslim etti

TOPLU KONUT - “Avrupa Konutları” markalı projeleriyle gayrimenkul sektörünün köklü markaları arasında öne çıkan Artaş İnşaat, 2018 yılında 2.534 konut teslimi gerçekleştirdi. Hedeflediği takvim doğrultusunda projelerini tamamlayan firma, inşası devam eden projelerinin yanı sıra yeni yatırımları için de çalışmalarını hızla sürdürüyor.

2018’de de yatırımlarına hız kesmeden devam eden Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupa Konutları Atakent 4, Avrupa Konutları Kale 2 ve ortak girişimle hayata geçirdiği Vadistanbul Park projelerinde toplam 2.534 konutun teslimini gerçekleştirdi.

Bugüne dek teslim ettiği konut sayısı 18 bin 500’ü bulan Artaş İnşaat, tüm projeleri kapsamında yaklaşık 60 bin kişinin mutluluğuna imza attı. Projeleriyle yatırım yaptığı tüm bölgelere değer kazandıran firma, erken teslim, yüksek kalite ve prim oranlarıyla konutta kalite ve güvenin markası olarak öne çıkıyor.

ÇETİNSAYA: “YENİ YATIRIMLAR İÇİN ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ”

Yatırımlarını her geçen yıl arttırarak inşaat sektöründeki faaliyetlerine devam ettiklerini belirten Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya; “Artaş İnşaat olarak gayrimenkul sektöründe atılacak tüm adımları ülkemizin geleceğine bir yatırım olarak gördük. Bugüne dek inşa ettiğimiz tüm projelerimizde konut alıcılarına karlı bir yatırıma ve kaliteli bir yaşam alanına sahip olmalarını sağlarken, sektörümüzdeki faaliyetlerimiz ve istihdam rakamlarımızla da ülkemize katma değer oluşturduk. Bu anlamda 2018 yılının ilk üç çeyreğini de oldukça aktif geçirdik. Yılı henüz tamamlamadan 2.534 konutun teslimini söz verdiğimiz gibi gerçekleştirdik. Şuan İstanbul’un Anadolu Yakası’nda Avrupa Office Ataşehir, Avrupa Konutları Yamanevler, Avrupa Yakası’nda ise ortak girişimlerle geliştirdiğimiz Tema İstanbul Bahçe projemizin inşa çalışmalarına devam ediyoruz. Yakın zamanda da Avrupa Konutları Arıcılar projemizi lanse etmeye hazırlanıyoruz. Önümüzdeki dönemde de 60 bin kişiye ulaşan ailemizi genişletmeye devam edeceğiz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2018, 18:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER