banner18

banner17

Paranızı biriktirin, beni bekleyin!

Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu "Ağaoğlu Bodrum Projesi, imza projelerimizden biri olacak, paranızı biriktirin, beni bekleyin" dedi.

Paranızı biriktirin, beni bekleyin!

TOPLU KONUT -  Ağaoğlu Bodrum Projesi  – Ortaköy’deki evinde basın mensupları ile bir sohbet toplantısı düzenleyen  Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, Bodrum’un en büyük arazisinde 12 milyon metrekarelik alanda proje geliştirdiklerini söyledi.

Ağaoğlu, “yaz kış yaşam” fikrinden yola çıkıldığını açıkladı. Projenin içerisinde golf sahaları, oteller, rezidanslar, villalar, okul, ofisler, ticari alanlar, fuar alanı, teknopark, sağlık tesisleri ile çeşitli rekreasyon alanlarının yer alacağını belirtti.

Ağaoğlu Bodrum Projesi

Herkes Bodrum’dan ev alacak

Türkiye’ye her zaman güvendiğini ve yurt dışında parasının olmadığı belirten Ağaoğlu, “Bodrum projemiz için uzun yıllardır çalışıyoruz. Pazar araştırmalarımız ve tüketici beklentileri doğrultusunda projemizde değişiklik yapıyoruz. Yurt dışı ve yurt içinden olumlu geri dönüşler alıyoruz. Geçmiş projelerimizde olduğu gibi yoğun ilgiyle karşılaşacağımızı düşündüğümüz Bodrum projemizde kolay ulaşılabilir lüks bir yaşam alanı kurguluyoruz. Herkes Bodrum’dan ev alacak” ifadelerini kullandı.

Ağaoğlu Bodrum Projesi

Paranızı biriktirin, beni bekleyin

Milyon dolarlar ödemeden Bodrum gibi bir yerden ev alınabileceğini belirten Ağaoğlu, “Gerek oturumcular gerekse yatırımcıların olumlu geri dönüşleri ile her gün kendimizi yeniliyoruz. Bodrum projesi de Ağaoğlu’nun imza projelerinden biri olacak. Vatandaşlarımıza ‘paranızı biriktirin, beni bekleyin’ diyorum” diye konuştu.

Dünya değişim içinde

Dünyanın değişim içinde olduğunu belirten Ağaoğlu, “Türkiye coğrafi olarak bundan en fazla etkilenen ülkelerin içinde. Ama biz oturup ‘aman noluyo, yandık bittik’ demiyoruz. O siyasetçilerin işi, biz iş adamıyız. Bu çarkların dönmesini sağlamamız lazım. İş adamı olarak bizim görevimiz budur. Ekonominin dönmesi lazım. Biz ekonominin dalgalanmaya girdiği dönemlerde hep hamle yaptık. Bu dönemde de dünya konjüktürünün bu kadar belirsizlik yaşadığı bir dönemde biz oturup seyretmiyoruz. Türkiye’nin en güçlü teknik ekibine sahibiz” dedi.

Başarıyı kıskanan bir toplumuz

Başarıyı kıskanan bir toplum olduğumuzu ifade eden Ağaoğlu, “Son dönemde sosyal medyadaki trol hesaplarda ‘Ağaoğlu batıyor’ haberlerine rastlar olduk. Bu tür haberleri ciddiye almıyorum. Şirketimizle sermaye açısından Türkiye’nin en güçlü ve köklü kurumlarının başında geliyoruz. Aslında bu tür haberlerin neden yayıldığını biliyorum. Ağaoğlu gayrimenkulün lider markasıdır” değerlendirmesinde bulundu.

Yurt dışında 1 lira malım yok

Türkiye’ye her zaman güvendiğini söyleyen Ağaoğlu, “Ben açık söylüyorum, yurt dışında 1 lira varlığım yoktur. Moda deyimle yüzde 100 yerli ve milliyim. Bu saatten sonra benim birkaç lira fazla param olsa ne olacak. Sektörde bilançosu güçlü olan firmalardan biriyiz. Çalıştığımız bankalarda sektörde böyle bir firma olduğumuzu söylüyor” dedi.

Ağaoğlu Bodrum Projesi Detayları

Ağaoğlu Bodrum Projesi

Ali Ağaoğlu, Bodrum projesinden 12-13 milyar TL hasılat elde edileceğini de söyledi. 3-4 milyar TL’lik yatırım yapacaklarını söyleyen Ağaoğlu, toplam yatırımın 8 milyar TL’yi bulacağını ve hasılatın da 20 milyar TL’yi bulabileceğini ifade etti.

2019 yılında teslim edilecek projede fiyatlar, Bodrum’daki projelerin 4’te 1’i fiyatında olacak.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2018, 23:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER