banner18

banner17

Avcılar İnşaat CaddeBostan yatırımcısına karlı bir yaşam sunuyor!

Avcılar İnşaat yeni projesi  İzmir’in yeni kalbi Bornova’da hayata geçiriliyor. Proje yatırımcısına karlı bir yaşam anahtarını sunmaya hazırlanıyor. 

Avcılar İnşaat CaddeBostan yatırımcısına karlı bir yaşam sunuyor!

TOPLU KONUT - Avcılar İnşaat CaddeBostan projesini CaddeBostan Satış Ofisi’nde gerçekleştirilen lansman toplantısı ile tanıttı. Avcılar Avcılar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İdris Avcı, Genel Müdür Göksel Ünlü, Yönetim Kurulu Üyesi Şener Avcı, Satış Müdürü Emrah Günenç ve Proje Mimarı Emre Öztürk proje ile ilgili bilgileri paylaştı.

Arsa alanı 25 bin metrekare olan Avcılar İnşaat CaddeBostan projesinde oturum alanı 6 bin metrekare olarak belirlendi. Projede  202 adet konut, 3 adet ticari bölüm, büyüklükleri 70 ile 200 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1, Bahçe Dubleksi daire seçenekleri yer alıyor.

Avcılar CaddeBostan projesi; 1.500 metrekare kapalı alan içinde, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, kickbox – jimnastik salonu, toplantı salonu, masa tenisi – langırt salonu, mini futbol sahası, cep sineması, karaoke alanı, spa, hamam ve sauna alanları, kreş hizmeti ile fark yaratıyor. 

İzmir – İstanbul otoyolunun hemen yanı başında yer alan Avcılar CaddeBostan projesinde teslimlerin 2019 yılında gerçekleştirilmesi öngörülüyor. 

Avcılar CaddeBostan projesi ön lansman sürecinde yoğun talep görüyor. Proje; Park Bornova AVM’ye, Forum Bornova ve İKEA’ya, Trafik Hastanesine, Ege Üniversitesi Hastanesi’ne, Bornova Anadolu Lisesi, özel kolejler bölgesine ve Üniversite Metro istasyonuna sadece birkaç kilometre mesafede yer alıyor. 

İNSANLARIN NEFES ALACAĞI ALANLAR

Avcılar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İdris Avcı ‘Hızla gelişen bölgelerde İzmir’lilerin değişen yaşam şartlarına ve ihtiyaçlarına göre tasarladığımız projelerimiz ile kalite ve konforu birlikte sunuyoruz. Bize duyulan güven ile bugüne kadar binlerce aileyi konut sahibi yaptık. Önceliğimiz hep insan, daha önemlisi mutlu insanlar oldu. Biz, çalışanlarımız, projelerimizde konut sahibi olanlar ile kocaman büyük bir aileyiz. Her çalışanımızın ve konutlarımızda yaşayanların güvenliğini, huzurunu, mutluluğunu ön planda tutuyoruz. Binaları inşa ettiğimizde değil, projelerimizde hayallerine kavuşan, mutlu bireyler yaşamaya başladığında kendimizi başarılı sayıyoruz.  


Bornova’nın yeni gelişme aksı Doğanlar’da hayat bulan Caddebostan projesi başta İstanbul olmak üzere Marmara Bölgesi ile kapı komşusu yapacak İzmir-İstanbul otoyolu üzerinde yer alıyor.


2+1, 3+1, 4+1 ve Bahçe Dubleksi dairelerin yer aldığı projenin en önemli özelliklerinden biri ise büyük bir gururla söylemek isterim ki 6 bin metrekare arsa üzerinde geliştirdiğimiz projemizin hemen önünde 18 bin metrekare peyzaj ve rekreasyon alanı yer alacaktır.  İnsanların nefes alabileceği alanların her geçen gün daraldığı metropol kentler açısından projemizdeki bu inşaat ve yeşil alan oranlamasının önemini dikkatlerinize sunuyorum. Yine buna ek olarak CaddeBostan projemizin içinde de spor ve sosyal kullanıma yönelik 1500 metrekarelik bir alanın ayrıldığını not düşmek gerekir.

ARTAN İHTİYAÇLARA CEVAP VERİYOR


29 yıldır kentin ihtiyaçlarını analiz ederek yaşam alanı yarattıklarını belirten Avcılar İnşaat Genel Müdürü Göksel Ünlü ‘Büyük şehir hayatının getirdiği stres yükü her geçen gün artıyor. Böyle olunca da evimiz, yani o büyük karmaşadan kaçıp sığındığımız yuvamızın huzurlu, konforlu olması; ihtiyaç duyduğumuz sosyal etkinlikler için bizlere tatminkar imkanlar sunması daha da büyük önem taşıyor. Bugüne kadar binlerce konut üreterek on binlerce İzmirlinin hayatına doğrudan dokunduk. İşte bu noktada o hayatlara nasıl dokunduğunuz, ne kattığınız çok önemlidir. Biz üzerimizdeki bu sorumluluğun farkındayız. O yüzden her projemizde adeta kendimizle yarışıyor ve o günün koşullarında olabilecek en iyi yaşam koşullarını sunan bir konsept geliştiriyoruz. Otel konforunda yaşam, dinamik çizgiler, detaylara önem veren tasarımlar, özel lokasyonlarda zamanı daha iyi yaşamak için ofis, süit, rezidanslar projelendiriyoruz. Amacımız her zaman bir projeden daha fazlasını ortaya koyarak, hayat şeklini yenilemek oldu.  

Dikkatlerinizi rica edeceğim projemizin ikinci güçlü yönü ise sosyal yaşam alanlarının çeşitliliğidir. Bu konuda elimizde bir istatistik olmasa da CaddeBostan 1.500 metrekare kapalı alanı ile İzmir’in en büyük kapalı sosyal yaşam alanına sahip projesidir.


LANSMANA ÖZEL SEÇENEKLER

Projenin teknik özellikleri ve lansman ile ilgili bilgilerini paylaşan Satış Müdürü Emrah Günenç  ‘Avcılar CaddeBostan Projemizde kaliteli, konforlu ve sosyal yaşamı garanti eden stresten uzak mutlu kent insanını hedefliyoruz. Bütün bu özellikler aynı zamanda Avcılar CaddeBostan projesinin çok karlı bir yatırım fırsatı sunmasını sağlıyor.
Evet, şimdi projemizin özelliklerine bakmak gerekirse. Yeni Bornova’da konumlandırılan projemizde;  Dakikalar içinde Ege Üniversitesi Kampüsü ve Tıp Fakültesi, Trafik Hastanesi, Park Bornova Outlet Center, Forum Bornova,  İzmir  Otogarı gibi İzmir’in bir çok noktasına trafik problemleri ile karşılaşmadan ulaşma imkanı sunuyoruz. Caddebostan projemizden Pınarbaşı OSB ve Kemalpaşa OSB alanlarına da yine trafiğe girmeden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Avcılar CaddeBostan projesi 6 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Projemizde toplam 202 adet konut, 3 adet ticari bölüm yer alıyor. Büyüklükleri 70 ile 200 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1 ve Bahçe Dubleksi seçeneklerimiz bulunuyor.

İzmir’in konut projeleri içinde en büyük kapalı sosyal tesisine sahip olan Avcılar CaddeBostan projesi 1.500 metrekare alan içinde; Açık ve Kapalı Yüzme Havuzu, Fitness Salonu, Kickbox – Jimnastik Salonu, Toplantı Salonu, Masa Tenisi – Langırt Salonu, Mini Futbol Sahası, Cep Sineması, Karaoke Alanı,  Spa, Hamam ve Sauna Alanları ile Kreş hizmeti sunuyor.

Bildiğiniz gibi İzmir – İstanbul otoyolunun 2018 yılında tamamlanması söz konusu. Hemen yanı başında yer alan Avcılar CaddeBostan projemizde inşaat hızla devam ediyor. Haziran 2019’da konut teslimleri yapmayı planlıyoruz.  

Ruha ve hayata dokunan, profesyonel yönetim sunan, kendini amorti eden, zamanı daha iyi yaşamak isteyenlerin ihtiyaçlarına göre tasarladığımız Avcılar CaddeBostan projemizde 3+1 dairelerimizi lansmana özel 439 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuyoruz. Yüzde 1 peşinatla şirket bünyesinde kişiye özel esnek ödeme, 60 ay 0 faiz ve 120 ay vade seçenekleri de ödeme planlarımızda yer almaktadır. Ayrıca Lansman süresince liste fiyatı üzerinden peşin alımlarda yüzde 20 indirimi uygulanacaktır.’

Web: http://avcilarinsaat.com.tr
Tel: 0232 344 2824

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2018, 11:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER