banner18

banner17

Büyükyalı İstanbul çocuklar için iyi yaşamın adresi! 

Büyükyalı İstanbul projesi “İnsan” ve “İyi yaşam” kavramlarını odağına alan sakinlerine ve ziyaretçilerine her anlamda “İyi bir yaşam” sunmayı hedefliyor. 

Büyükyalı İstanbul çocuklar için iyi yaşamın adresi! 

Büyükyalı İstanbul; kalite anlayışı ve konseptiyle ön plana çıkıyor. Tarihi yarımada içinde yepyeni bir deniz semti olan proje yalnızca büyüklere değil çocuklara da “iyi bir yaşam” sunmayı vaat ediyor. 

Çocuklara ayrı bir önem veren Büyükyalı İstanbul projesi bisiklet kullanılabilen, alışverişe, okula, parka yürüyerek ya da bisikletle gidilebilen bir yaşam alanı  olarak kurgulanıyor. 


Yalnızca büyüklere değil çocuklara da “iyi bir yaşam” sunmayı hedeflediklerini vurgulayan Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, “Büyükyalı İstanbul’da çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimini destekleyecek tüm sosyal olanaklar, özgürce oynanabilecek yemyeşil ve güvenli alanlar bulunuyor. Üstelik aileler, çocukları için ihtiyaç duydukları tüm sosyal aktiviteler için uzak mesafeler katetmek zorunda değiller. Herşeyi bir arada ve yürüme mesafesinde bulabiliyorlar. Böylece ebeveynler de kendilerine kolayca zaman ayırabiliyorlar. Çocukluğun hareketli ve neşe dolu anları, kapı komşusu mahalle arkadaşları, bahçeye çıkmak için güneşin kollandığı o renkli günler, çocukların da düşünülerek tasarlandığı yemyeşil oyun alanları Büyükyalı İstanbul ile yeniden canlanıyor” diyor.


http://www.buyukyali.com/tr
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER