banner18

banner17

Kuleli Evleri terasıyla yaz enerjisini getiriyor!

Yıldırım Yapı Grubu Bomonti’de inşa ettiği Kuleli Evleri Poyraz II projesi ile teras keyfini şehrin merkezine taşıyor. Projede ev sahibi olmak isteyenlere ferah bir yaşam alanı sunuluyor. 

Kuleli Evleri terasıyla yaz enerjisini getiriyor!

İstanbul’un kalbi Bomonti’de inşa edilen Kuleli Evleri Poyraz II, özgün mimarisi ile şehir hayatının klasikleşen yapılarını geride bırakarak geniş balkonları ve dev terasları ile açık havanın sağladığı ferahlığı şehrin merkezine getiriyor. 

Dış mimarisindeki modern çizgileriyle dikkat çeken Kuleli Evleri Poyraz II,  modern yaşam alanları ile mutlu, kaliteli ve güvenli bir hayat sağlıyor. 


 
Teras ve Balkonlarla Ferah Bir Yaşam Alanı

Konforlu bir teras dekorasyonu sunan Poyraz II projesinde  tüm evin havası değişiyor. Daire büyüklüklerinin 69 ile 158 metrekare arasında değiştiği projede geniş teraslar, yaz akşamlarına ferah ve konforlu bir yaşam alanı sunuyor. 

9 bin 920 metrekare alan üzerinde yükselen Kuleli Evleri Poyraz II projesi 2 blok ve 94 konuttan oluşuyor. Projede daire büyüklükleri 69 ile 158 metrekare arasında değişen 1+1 teraslı ve normal, 2+1 teraslı ve normal, 3+1 dubleks ve teraslı daire seçenekleri yer alıyor. 

 


Kuleli Evleri Poyraz II'de teslimler Ocak ayında başladı. 

Detaylı bilgi için: http://www.kulelievleri.com/
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER